PL EN DE
Zdjęcie Sekcji

25 lat firmy BONA

Szanowni Państwo,

 

Obecny rok jest szczególny dla Zakładu Produkcyjnego BONA. To rok jubileuszowy, w którym świętujemy 25-lecie działalności naszej firmy. Przez te dwie dekady staliśmy się ważnym podmiotem rynku stolarki budowlanej w Polsce i zagranicą.

 

Ideą, która 25 lat temu przyświecała mi, jako założycielowi, było umożliwienie polskim klientom indywidualnym, przedsiębiorstwom oraz instytucjom wykorzystania najnowocześniejszych zdobyczy światowej techniki stolarki budowlanej. Dzięki wiedzy i pasji moich współpracowników, już w pierwszych latach działalności nasza firma dostarczała polskim klientom stolarkę PCV korzystając z systemu VEKA oraz stała się jednym z niewielu przedstawicieli w Polsce producenta systemów aluminiowych HEROAL.

 

Przez te lata zakres naszych usług zdecydowanie się poszerzył. Co istotne, jesteśmy nie tylko dostawcami wysokiej jakości produktów, ale także ich twórcami. Posiadamy własne sprawdzone przez lata rozwiązania z zakresu stolarki budowlanej. To nasza wielka przewaga konkurencyjna.

 

Od początku istnienia firmy, najważniejszą cechą naszej działalności jest poczucie szczególnej odpowiedzialności za jakość pracy oraz  produktów powierzonych naszym Klientom. Bardzo istotne jest dla nas zadowolenie Klienta i jego przekonanie, że otrzymał najlepsze z możliwych rozwiązań. Dążenie do doskonałości i innowacyjność są wpisane w naszą codzienną pracę. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu, już od dwóch dziesięcioleci, cieszymy się zaufaniem znaczącej liczby klientów indywidualnych, firm i instytucji

 

Z przyjemnością obserwuję rozwój naszej firmy i cenię możliwość współpracy z nowymi pracownikami. W ciągu 20 lat, nasza „rodzina” bardzo się powiększyła. Dzięki unikalnej wiedzy i zaangażowaniu jesteśmy w stanie realizować coraz ciekawsze zadania.

 

Za nami lata ciekawych doświadczeń, a przed nami kolejne wyzwania. Jesteśmy na nie przygotowani, bo stały wzrost produkcji i wartości firmy to zobowiązanie Zakładu Produkcyjnego BONA nie tylko wobec pracowników i kontrahentów, ale przede wszystkim wobec siebie.

 

Jestem przekonany, że przy okazji kolejnego jubileuszu będziemy mogli pochwalić się jeszcze dłuższą listą dokonań. Życzę tego sobie, naszym pracownikom, Klientom i Kontrahentom, dziękując jednocześnie za dotychczasową tak owocną współpracę.

 

Adam Bona

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na nasz użytek. Więcej o Ciasteczkach
Projekt i wykonanie Pex Studio. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Go up