PL EN DE

Praca

Zakład Produkcyjny „BONA” jako Pracodawca

„BONA” to więcej niż tylko doskonały pracodawca, rekomendowany przez pracowników. Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz możliwość doskonalenia zawodowego i rozwoju kariery. Dla pracowników organizujemy szkolenia w Polsce a w miarę potrzeb za granica. Umożliwiamy rozwój zawodowy w ramach rekrutacji wewnętrznej. Studentom oferujemy praktyki w niemal wszystkich działach naszej firmy.

PRACUJ W Zakładzie Produkcyjnym “BONA”

Proces Rekrutacyjny składa się z kilku etapów:

Aktualne oferty pracy: można znaleźć poniżej

  1. Rozmowa rekrutacyjna - spotkanie z kierownikiem działu oraz przedstawicielem działu personalnego. Podczas tego etapu kandydat uzyska informację o naszej firmie, stanowisku, na które prowadzimy poszukiwania, a także będzie miał możliwość zaprezentowania swojej osoby. 2. Weryfikacja merytoryczna - spotkanie, podczas którego sprawdzimy wiedzę oraz umiejętności potrzebne na danym stanowisku, a także określimy możliwość realizacji zadań.
  2. Decyzja końcowa - po zakończonym procesie rekrutacji, wszystkie osoby biorące udział w procesie otrzymują informację zwrotną o wyniku rekrutacji.

Jeśli w obecnej chwili nie mamy ofert odpowiadających zainteresowaniom kandydata, zachęcamy do pozostawienia swojej aplikacji w celu uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

PRAKTYKA w Zakładzie Produkcyjnym „BONA”

Czy jesteś zainteresowany rozwojem Twoich umiejętności? Chcesz poznać specyfikę pracy w branży? Chcesz wzbogacić swoją wiedzę doświadczeniem zawodowym?

Jeśli tak, to... zapraszamy

Stawiamy na rozwój.

Zyskasz:

  1. Doświadczenie i poznanie specyfiki pracy;
  2. Pracę związaną z Twoimi zainteresowaniami;
  3. Możliwość aktywnego udziału w realizowanych projektach;
  4. Pracę w działach związanych z produkcją, łańcuchem dostaw, rozwojem produktów oraz działach administracyjnych jak i personalnym, oraz sprzedaży.

Szukamy Studentów kierunków technicznych,  a także absolwentów szkol technicznych i zawodowych

Aktualne Oferty Pracy:

Monter stolarki budowlanej

Opis stanowiska:

  • Montaż i demontaż stolarki zewnętrznej i wewnętrznej głównie okien (materiały: PCV, aluminium), drzwi (także drzwi garażowe), ogrodów zimowych, zadaszeń, fasad, a także rolet, bram, parapetów itp
  • Praca na podstawie rysunku technicznego.

    Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy przy demontażu i/lub montażu stolarki zewnętrznej i wewnętrznej na podstawie rysunku technicznego.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich.
  • Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B (praca w terenie) mile widziane C
  • Obowiązkowość i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

    Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w renomowanej firmie.

Konstruktor stolarki aluminiowej

Zakres obowiązków

  • projektowanie konstrukcji aluminiowych
  • kalkulacja kosztów wykonania projektowanych konstrukcji
  • zamawianie i monitoring materiałów niezbędnych do budowy konstrukcji aluminiowych
  • analiza dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem możliwości technicznych wykonania konstrukcji
  • opracowywanie ofert wraz z wycenami konstrukcji aluminiowych
  • weryfikacja dokumentacji technicznej przekazywanej przez Klientów, dokonywanie niezbędnych uzgodnień
  • udział w pomiarach i ustaleniach bezpośrednio na budowie
  • nadzór dokumentacji związanej z prowadzonymi projektami

    Wymagania
  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu technicznym
  • minimum 3-5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów specjalistycznych (mile widziane AutoCad)
  • znajomość technologii produkcji ślusarki aluminiowej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysokie kompetencje analityczne
  • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy
  •  atrakcyjne wynagrodzenie,ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwojowej firmie
  •  umowę o pracę,
  •  niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Aplikacje ( CV i list motywacyjny ) proszę kierować na adres swietlik@bona-okna.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm
Projekt i wykonanie Pex Studio. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Go up