PL EN DE
Zdjęcie Sekcji

O Nas

Produkujemy stolarkę budowlaną już od 1994 roku!

Jesteśmy ekspertem w tym co robimy dlatego cieszymy się zaufaniem klientów, którzy doceniają wysoką jakość, niezawodność i wieloletnie bezawaryjne użytkowanie naszych produktów.

Systematycznie zwiększamy sprzedaż w kraju i zagranicą skupiając się głównie na tym co robimy najlepiej czyli produkcji okien, drzwi, systemów przesuwnych w PCV i aluminium. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz co jest rzadkością obecnie sprawdzone usługi montażowe - dysponujemy własnymi wyspecjalizowanymi ekipami monterskimi, nie korzystamy z firm zewnętrznych, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość montażu.

Od początku działalności stawiamy na innowacje jako jedni z pierwszych w Polsce produkujemy okna przeznaczone do budownictwa pasywnego. Nieustannie się rozwijamy i modernizujemy park maszynowy. Używamy materiałów najwyższej jakości, nie stosujemy tanich zamienników.

Kupując nasze produkty, kupujesz również spokój, gwarancje najwyższej jakości użytych materiałów oraz nasze doświadczenie.

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na nasz użytek. Więcej o Ciasteczkach
Projekt i wykonanie Pex Studio. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Go up